Žáci devátých ročníků se vydali do přírodní rezervace Divoká Šárka. Během procházky podél Šáreckého potoka obdivovali světlomilnou a stínomilnou květenu.
Na romantické vyhlídce si vyluštili žertovný kvíz.
Projektu, ve kterém se posílají dopisy, obrázky, pohledy seniorům v domovech po celém Česku, se zúčastnili i naši žáci 5. ročníku. Některá psaníčka si můžete přečíst...
Žáci VIII. A se v rámci výuky zeměpisu, ve kterém probírají kraje České republiky, vypravili vlakem na exkurzi do Pardubic.
Po příjezdu nejprve vyslechli zajímavosti o městě a následně se vypravili na jeho prohlídku.
Prošli historickým centrem a navštívili také zámek. Na závěr výletu si většina žáků zakoupila tradiční perník.
Chlapci druhého stupně poměřili síly na turnaji v nohejbalu v Uhříněvsi se školami Prahy 10
a Prahy 15 v rámci poháru Poprask organizovaném DDM.
Těsné výhry střídaly těsné prohry, které rozhodoval jeden míč.
Žáci dostali cennou lekci v týmové spolupráci, nic nevypustili a těší se na odvetu příští školní rok.
Žákyně z VIII. A převzaly od radního pro školství městské části Praha 10 Mgr. Ondřeje Počarovského ocenění
za vítězný školní návrh projektu Moje stopa, kterým je "Vybavení do žákovské kuchyňky".
Během slavnostního předání diplomu v krásném prostředí Trmalovy vily si radní pro školství s dívkami o projektu
pohovořil. Součástí akce byly i soutěže družstev, ve kterých naše žákyně patřily k nejlepším.
Participativní projekt Moje stopa vyhlašuje a financuje městská část Praha 10.